Galvaninis veido aparatas inSPORTline Giva

/

  • 32.00€

  • Kaina lojalumo taškais: 32

Galvaninis veido aparatas inSPORTline Giva taps nepakeičiamu jūsų pagalbininku prižiūrint odą. Prietaisas naudoja galvaninę srovę, kuri padeda odai geriau įsisavinti odos priežiūros priemonių veikliąsias medžiagas, todėl jos gali įsiskverbti giliai į odą. Prietaisas taip pat skleidžia garsinius virpesius, kurie ne tik efektyviai ir neskausmingai valo odą, bet ir gerina kraujotaką bei stimuliuoja limfinę sistemą, taip padėdami iš organizmo pašalinti toksines medžiagas.

Šis prietaisas atlieka tris kompleksines odos priežiūros funkcijas - valymą, maitinimą ir stimuliaciją. valymo režime naudojamos garsinės vibracijos, kad nuo odos, ypač nuo užsikimšusių porų, būtų pašalintos mikrodalelės nešvarumų. maitinimo režimas naudojamas išlyginti odos netobulumus. Dar yra stimuliacijos režimas, kuris įkaitina prietaiso galvutę iki malonios 42 °C temperatūros, todėl atsiveria poros ir odos priežiūros priemonės patenka ten, kur jų labiausiai reikia, todėl jos tampa dar veiksmingesnės.Kaip naudoti

Kruopščiai nuvalykite odą naudodami mūsų Makiažo valiklį inSPORTline Reggi, baigę darbą odą laikykite drėgną. Per pirmąjį etapą - valymą - naudokite prietaisą kartu su makiažo valomosiomis servetėlėmis, nes jos gali absorbuoti odos nešvarumus. Ant servetėlės užtepkite vandens pagrindu pagamintą odos priežiūros priemonę, pavyzdžiui, "Micellar Cleansing Water inSPORTline 3-in-1. Valymo metu oda turi būti visą laiką drėgna, todėl jei servetėlė išdžiūsta, suvilgykite ją dar kartą. Dangtelis naudojamas servetėlei pritvirtinti prie prietaiso galvutės. Todėl įdėkite servetėlę į dangtelį ir tada uždėkite ją ant galvutės.


Įjunkite prietaisą paspausdami apačioje esantį mygtuką. Valymo režimas yra numatytasis, todėl tereikia pasirinkti intensyvumą (1 - mažas, 2 - vidutinis, 3 - didelis). Tam, kad įjungtumėte vibraciją, jūsų ranka turi būti prie sidabrinės juostelės ant prietaiso ir prietaiso galvutė turi būti prie odos. Braukite prietaiso galvute palei veidą, daugiausia dėmesio skirdami vietoms su odos trūkumais ir toms dalims, kurios yra linkusios užsikimšti poromis ir kuriose gaminasi riebalai (smakras, nosis ir kakta). Neskirkite daugiau nei 10 sekundžių vienai vietai. Vienos fazės trukmė 4 minutės, tada funkcija išsijungia automatiškai. Todėl stenkitės kiekvienai veido daliai skirti maždaug vieną minutę (žr. paveikslėlį dešinėje). Pasibaigus 1 etapui, nuimkite dangtelį su servetėle ir tada nuvalykite odos priežiūros priemonių likučius nuo prietaiso galvutės.

Naudokite odos priežiūros priemonę ant odos, kurią norite giliai sugerti. Rekomenduojame naudoti Intensive Moisturizing Serum inSPORTline. Paspaudę įjungimo mygtuką, pradėsite 2 etapą - maitinimą. Vėl braukite prietaisu palei veidą (nepamirškite, kad jūsų ranka turi paliesti sidabrinę juostelę). Po keturių minučių išvalykite prietaiso galvutę.

Baigiamajame etape užtepkite bet kokio kremo, tinkančio jūsų odos tipui. Jei norite, galite naudoti vieną iš mūsų siūlomų - Revitalizing Lifting Cream, Lengvą drėkinamąjį kremą arba Ultra Moisturizing Cream. Pradėkite Trečiąjį etapą - stimuliaciją. Šios fazės metu prietaiso galvutė įkaista iki malonios 42 °C temperatūros, todėl atveria Jūsų poras ir leidžia serumo veikliosioms medžiagoms patekti ten, kur jų labiausiai reikia. Atlikite tą pačią procedūrą kaip ir 1 bei 2 etapuose. Baigę darbą, išjunkite prietaisą ir nuvalykite jį odos priežiūros šluoste.


Rekomenduojame atlikti dar vieną veiksmą, kuris yra toks pat svarbus, kaip ir anksčiau minėti. Kad būtų absorbuotos visos veikliosios medžiagos, atsivėrusios poros turi iš naujo užsidaryti. Viskas, ką turite padaryti, tai atvėsintu Face Roller inSPORTline Siarto arba Rosado masažuokite ir vėsinkite veidą (žr. paveikslėlį kairėje).<