Terminės Ppirštinės Motociklininkui W-TEC Kaltman HLG-751 M dydis

/

  • 62.60€

  • Kaina lojalumo taškais: 63

Terminės pirštinės motociklininkui W-TEC Kaltman HLG-751 pagamintos iš minkštos odos ir funkcinio softshello derinio pagamintos Motociklininko pirštinės W-TEC Kaltman buvo sukurtos taip, kad užtikrintų maksimalų komfortą ir saugumą keliaujant motociklu šaltu oru. Po audiniu paslėptos kietos poliuretano kumščių apsaugos ir mažesnės delnų apsaugos užtikrina papildomą saugumą. Dėl šone esančio šviesą atspindinčio skydelio būsite matomi net esant prastam apšvietimui.

 
Minkštas ir patogus šiluminis vidinis įdėklas užtikrina komfortą dėvint. Motociklininko pirštinės "W-TEC Kaltman" unikalios konstrukcijos dėka puikiai priglunda, todėl jos geriau priglunda nei dauguma rinkoje esančių panašių pirštinių. Pirštinių dydį galite reguliuoti naudodami ant riešo esantį veržimo dirželį ir užtrauktuką. Taip pat galite įvertinti dvigubą susiuvimą ir dvisluoksnę medžiagą ant įtemptų dalių, todėl pirštinės yra ne tik saugesnės, bet ir atsparios nusidėvėjimui bei plyšimui. Nuo slydimo apsaugotas delnas yra būtinas.
 
Šios pirštinės leidžia maksimaliai kontroliuoti motociklą. Elegantiškos Motociklininko pirštinės W-TEC Kaltman yra puikios pirštinės, kurios pravers, kai nuspręsite važinėti motociklu šaltu oru. Galiausiai jos tokios lengvos, kad net nepajusite jų ant rankų.