Atraktorius LORPIO Magnetic 200g Karšis

/

  • Prekės kodas: DD-LO076
  • Prieinamumas:1 - 3 darbo dienos
  • 3.00€

  • Kaina lojalumo taškais: 3

Lorpio Attractor Magnetic 200 g Aromatinis karšiais kvepiantis atraktorius, dedamas į pagrindinį pašarą ir suteikiantis papildomo kvapo/skonio efektą.
 
„Lorpio“ turi 30 metų pagrindinių pašarų ir kvapiųjų medžiagų gamybos patirtį ir yra vienas didžiausių gamintojų Lenkijoje. Lorpio gaminius iš kitų gamintojų išskiria ilgametė praktika, didelė patirtis kuriant, įgyvendinant ir gaminant savo receptus.
 
Aukščiausios kokybės komponentai yra importuojami iš daugelio pasaulio šalių. Kokybė yra tikslas ir aistra, leidžianti Loripo pasiūlyti konkurentams nepasiekiamo lygio produktus.
 
Visi Lorpio produktai yra sudaryti tik iš natūralių komponentų ir yra sudėtingas kukurūzų, kukurūzų miltų, duonos, konditerijos gaminių ir skonio bei kvapo stipriklių, taip pat kitų specialių ingredientų ir bioaktyviklių, skatinančių didesnį maisto suvartojimą ir medžiagų apykaitą, mišinys. Sudrėkinkite mišinį iki norimos konsistencijos, rankose suformuokite rutulį ar medį ir išmeskite į vietą, kurioje ketinate žvejoti. Pakeliui įpilkite pašarų, geriausia, jei žvejyba nuslūgsta.