Masažo Pistoletas Garett Powerful Black

/

  • 162.95€

  • Kaina lojalumo taškais: 163

Raumenų skausmas po treniruotės? Diskomfortas po sunkios dienos prie jūsų stalo? Jei svajojate apie palengvėjimą ir atsipalaidavimą, kurį teikia profesionalus masažas, rinkitės „Garett Beauty Powerful“! Tai itin modernus vibracinio masažo prietaisas, padėsiantis pasirūpinti kiekviena kūno dalimi, kuriai to reikia. Atsikratykite skausmo be brangių ir daug laiko reikalaujančių apsilankymų biure arba išlaikykite profesionalios terapijos poveikį. „Garett Beauty Powerful“ patenkins visus jūsų poreikius.

Modernus vibracinio masažo pistoletas
„Garett Beauty Powerful“ yra belaidis „pistoletas“, kuris vibracijomis masažuoja raumenis ir kitus minkštuosius audinius. Įmontuotas variklis sukasi galvą, o tai padeda sumažinti skausmą ir diskomfortą sukeliančią įtampą. Įranga turi unikalią formą, todėl ją lengva naudoti. Dėl to tai gali būti jūsų patogus masažuotojas, visada pasiekiamas, kai to reikia!

99 intensyvumo lygiai
Švelnus atpalaiduojantis masažas, o gal intensyvi vibracija, kuri „sutraiškys“ net labiausiai įtemptus raumenis? Jūs nusprendžiate patys! Net 99 intensyvumo lygiai leidžia pritaikyti įrenginio veikimą pagal savo pageidavimus ir poreikius. Pradėkite nuo švelnesnių impulsų ir taikykite stipresnius impulsus labiausiai skaudančioms vietoms. Taip pat galite baigti intensyvų masažo seansą su švelnesne vibracija, kuri padės nuraminti ne tik kūną, bet ir dvasią.
 
6 keičiamos galvutės
Ar manote, kad galima reguliuoti tik slėgio intensyvumą? Gerai ne. Naudodami „Garett Beauty Powerful“ masažo pistoletą, taip pat galite nuspręsti, kaip jis bus paskirstytas jūsų odai. 6 keičiamos įvairių formų galvutės leidžia pakoreguoti prietaiso parametrus pagal skirtingų kūno dalių poreikius ir daugybę problemų, susijusių su minkštaisiais audiniais. Juos pakeisti yra labai paprasta - tiesiog paimkite ir švelniai pasukite galiuką, kad pašalintumėte jį iš skylės, tada įdėkite naują. Jūs galite lengvai susidoroti su juo net procedūros metu.
 
Naudojimo patogumas
Dėl paprasto valdymo „Garett Beauty Powerful“ naudojimas yra tikras malonumas. Masažo pistoletas turi LED ekraną, kuriame rodoma visa svarbi informacija. Valdymas atliekamas per patogų skydelį, kuriame yra tik trys mygtukai. Ši įranga yra tikrai intuityvi ir labai funkcionali!

SAVYBĖS:

  • Produkto matmenys 230 * 220 * 70 mm
  • Darbo laikas Iki 2,5 val
  • Įkrovimo įtampa 5V
  • Įkrovimo laikas 120 min
  • Akumuliatoriaus talpa 2000 mAh
  • Grynas svoris 846 g