Masažuoklis inSPORTline Barryfer

/

  • 77.88€

  • Kaina lojalumo taškais: 78

Ar pavargote nuo kiekvieną mėnesį pasikartojančių stiprių menstruacinių pilvo skausmų ir nenorite nuolat malšinti skausmo tabletėmis? Turime jums sprendimą! Šis revoliucinis Barryfer masažo prietaisas taps geriausiu jūsų palydovu ne tik dienomis. Šį prietaisą taip pat bet kada galėsite naudoti prie skaudančios nugaros, trapecijos ar pūslės uždegimo atvejais. keturių funkcijų derinys išlaisvins nuo įtampos ir skausmo , todėl pagaliau galėsite mėgautis bet kokia veikla be jokių apribojimų.

Malonus įšilimas iki 42 °C sušildys ir atpalaiduos jūsų raumenis bei protą. Vandens masažas teigiamai veikia raumenis ir imituoja stimuliuojantį masažą. EMS, arba elektrinė raumenų stimuliacija elektriniais impulsais stimuliuoja raumenis, todėl efektyviai masažuojami vidiniai raumenys. Vibracijos maloniai papildo kitas masažo funkcijas ir pagreitina skausmo malšinimą. Galite pasirinkti, kaip derinti atskiras funkcijas. Tada galite nustatyti masažo intensyvumą 5 lygiais. Taip užtikrinsite, kad kiekvienas naudotojas rastų kažką sau tinkamo! Be to, prietaisas yra labai mažas ir lengvas - todėl galėsite jį nešiotis bet kada ir bet kur niekam nepastebint.

Naudojimas

Prietaisą prie pilvo, klubų arba trapecijos pritvirtinkite naudodami "Velcro". Visada naudokite prietaisą prie odos - ne ant drabužių. Paspauskite ir palaikykite centrinį mygtuką, kad įsijungtumėte. Visos funkcijos automatiškai įsijungia mažiausiu intensyvumu. Kartojant kelis kartus paspauskite pradžios mygtuką, kad pasirinktumėte norimą funkcijų derinį. Mygtukais + ir - pasirinkite intensyvumą penkiais lygiais . Po 15 minučių prietaisas išsijungs automatiškai.