Daugiafunkcis treniruoklis Nordictrack FUSION CST

/

  • 2,902.32€

  • Kaina lojalumo taškais: 2902

Daugiafunkcis treniruoklis Nordictrack FUSION CST
Pristatome novatorišką įrangą namų treniruokliui - ATLAS MAGNETYCZNY FUSION CST - atitinka pačių reikliausių naudotojų lūkesčius.
 
„Atlas“ suteikia galimybę derinti stiprumo treniruotes su ištvermės treniruotėmis (kardio), todėl praktikuojant su FUSION CST atlasu, padidėja jėga ir raumenų masė bei pagerėja širdies veikla. Be to, naudojant specialų atraminį diską ir 20 magnetinio atsparumo lygius, FUSION CST atlasas leidžia jums pasiekti treniruočių tikslus viename sklandžiu bet kokio intensyvumo treniruotės metu.
 
„FUSION CST“ atlasą lydi 10 colių planšetinis kompiuteris su „iFit“ programa, kuri suteikia jums galimybę pasirinkti mokymąsi su norimu sunkumu ir rafinuotumu iš daugybės prieinamų „iFit“ platformoje. Be to, vartotojas gali pasirinkti asmeninį trenerį ir turi prieigą prie FUSION CST kino bibliotekos, sutelkiant dėmesį į konkrečias kūno dalis ar raumenų grupes.
 
Komplekte yra krūtinės diržas, skirtas belaidžiams širdies ritmo matavimams, ir specialus planšetinis stovas.

 

TECHNINIAI DUOMENYS:
 
 
LED ekranas, 5 colių neigiamas (rodantis WATTS ir širdies ritmą)
20 magnetinio atsparumo lygių
Įtraukta 10 colių tabletė
Komplekte esantis „iFit“ „Bluetooth“ telemetrijos diržas
6 patogios, neslystančios rankenos + 2 papildomi kulkšnies laikikliai
Praktinis planšetinis stovas ir integruotas planšetinio kompiuterio laikiklis pagrindiniame atlaso stulpelyje
Tylus darbas, palyginti su įranga sporto salėje
Matmenys: 105 x 184 x 187 cm
Produkto svoris: 170 kg

 

Prisijungęs prie „iFit“ platformos, vartotojas pasirenka konkrečią mokymo programą, kurią trumpai aptaria pasirinktas asmeninis treneris. Pasirinkto mokymo specifikacija ir parametrai rodomi planšetinio kompiuterio ekrane:
 
 
trukmė
sudegintų kalorijų skaičius
širdies ir stiprumo pratimų procentas pasirinktoje treniruotėje
minimalus ir maksimalus atsparumo lygis
sudėtingumo lygis (sudėtingumas)
 
 
Mokymo metu pasipriešinimo lygis automatiškai pritaikomas prie konkrečių pratimų, tačiau vartotojas gali bet kuriuo metu treniruotės metu keisti atsparumo lygį (pakeitimai atliekami planšetiniame ekrane).
 
Per visą mokymą, asmeninis treneris atlieka tuos pačius pratimus planšetinio kompiuterio ekrane, kaip ir vartotojas, taip pat motyvuoja ir teikia rekomendacijas, kad vartotojas galėtų jaustis savo buvimu ir palaikyti bei tinkamai atlikti pratimus.
 
„IFit“ platforma teikia individualias mokymo programas ir mokymo serijas (pvz., 4, 8 ar 12 savaičių).
 
 
 
PASTABA! Filmas yra vaizdinė medžiaga. Joje pateikta įranga gali šiek tiek skirtis nuo siūlomo pardavimo. Išsamios įrangos specifikacijos pateikiamos aukščiau.