Irklavimo treniruoklis HMS Premium SEMI COMMERCIAL ZW1600

/

  • Gamintojas: HMS
  • Prekės kodas: HS-458279
  • Prieinamumas:4 - 8 darbo dienos
  • 799.68€

  • Kaina lojalumo taškais: 800

Irklavimo treniruoklis HMS Premium SEMI COMMERCIAL ZW1600 

ZW1600 HMS PREMIUM“ - tai moderni vandens atsparumo sistema. Įranga puikiai tinka komerciniam naudojimui mažuose sporto klubuose, SPA salonuose ir sveikatingumo kambariuose, taip pat namuose. Tai aukštos kokybės, funkcionalumo ir paprasto naudojimo derinys. Irklavimo mašina yra treneris, naudojamas mokyti visą kūną.
 
ZW1600 vietoj klasikinio smagračio yra atsparumo vandeniui sistema. Jo reguliavimas - tai vandens pripildymas arba išpylimas iš rezervuaro. Atsparumo lygis yra pažymėtas 9 linijomis bako pusėje. Talpykloje esantys peiliai nustatomi tokiu kampu, kad judėjimas yra labai sklandus. Vandens pjovimo privalumas yra tas, kad, priešingai nei klasikiniai treniruokliai, jis treniruočių metu malonaus ausies garsą.
 
ZW1600 pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių naudojimo saugumą. Aliuminio kreiptuvas ir patogi sėdynė užtikrina aukštą komfortą ir sklandų mokymą. Kieta konstrukcija atitinka apkrovą, kuri yra iki 150 kg. Transporto ratų dėka įrenginio perkėlimas nebus sudėtingas net ir su pilnu rezervuaru, kuris kartu su patogia sulankstymo sistema palengvins saugojimą.
 
Gaminys turi kompiuterį su įskaitomu LCD ekranu. Displėjuje rasite visą informaciją, naudingą mokymo metu. Atstumas, laikas arba širdies susitraukimų dažnis (naudojant prie rinkinio pritvirtintą krūtinės diržą) yra tik keletas informacijos, rodomos monitoriuje.
 
„HMS“ prekės ženklo produktas leidžia atlikti išsamius ištvermės pratimus. Irklavimo mašina idealiai tinka daugeliui raumenų grupių stiprinimui ir ištempimui nugaros, rankų, kojų, sėdmenų ir pilvo. Mokymas naudojant jį pagerina širdies ir kraujagyslių sistemos efektyvumą, skatina riebalų deginimą ir padidina organizmo gebėjimą absorbuoti deguonį.
 
Techniniai duomenys:
 
matmenys: sulankstyti: 112,5 x 52 x 142,5 cm, išlenkta: 211,5 x 52 x 85 cm
atsparumas: vanduo
atsparumo reguliavimas: priklausomai nuo vandens kiekio bake
LCD ekranas
patogi pėdų atrama su galimybe pritvirtinti Velcro dirželiais
patogi sėdynė, judanti sklandžiai per konsolę
lankstymo galimybė
transportavimo volai
produkto svoris: 27,38 kg
maksimalus naudotojo svoris: 150 kg
rinkinyje: piltuvas, vandens išleidimo siurblys, telemetrijos diržas
dunkcje:
širdies ritmo matavimas (telemetrijos diržas)
lauko temperatūra
smūgių skaičius
RPM
skenavimas
laikas
greitis
atstumas
pulsas
kalorijų
Siųsti atsiliepimą
Istorija
Išsaugota
Bendruomenė